Pánské košile

Košile jsou kusem oblečení pro každého společensky zaměřeného muže. Ovšem existují i výjimky, kdy muž může košili nosit jen jako ozdobu nebo jen pro nějakou významnou událost v jeho životě. Košile vynikne především v letních měsících, kdy můžeme naplno ukázat její střih, vzorek či barvu. A právě na tyto aspekty se zaměříme. V zásadě pak pánské košile dělíme na ty  košile s krátkým rukávem a ty košile s dlouhým rukávem.

U každé pánské košile je rozhodujícím faktorem kvalita. Ta je nejvíce ovlivněna použitým materiálem, ale také hustotou samotné látky. Obecně totiž platí, že čím více nití je na určitou plochu použito, tím je látka jemnější a luxusnější. Košile s vysokou hodnotou nití se na denním světle leskne a na omak je velice podobná hedvábí či sametu. Levnější košile s menší hodnotou nití naopak působí neohrabaně a na první pohled nehezky.

Při výběru košile závisí hlavně na rozměrech, které jsou důležité kvůli tomu, aby muži seděla a cítil se v ní pohodlně. Doporučuje se tedy zajít k odborníkům, kteří Vás změří a podle toho Vám vyberou tu pravou košili. Zapomenout nesmíme ani na límeček, ten vybíráme podle kravaty, kterou můžeme buďto koupit s košilí nebo použít tu, kterou máme doma. Límeček by neměl být například příliš velký, pokud je kravata užších rozměrů. Tyto pravidla je nutné dodržovat především při výběru pánské společenské košile.


Reklama:

Vaši erekci podpoří kvalitní vakuové pumpy. Kvalitní vibrátor, který nezklame.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!